Odcinek 13: Notatki z podróży – Z Rosji, przez Mongolię do Chin

Pobierz plik mp3 ι Android ι Itunes

Po krótkiej przerwie WITAM Was w kolejnym odcinku podcastu.
Dzisiaj przygotowałem dla Was kolejną porcję relacji z mojej podróży z przed 2 lat. W odcinku 11 opowiadałem o tym jak było w Rosji i dawałem praktyczne wskazówki jak przetrwać w rosyjskiej rzeczywistości. W dzisiejszym odcinku będzie jeszcze trochę o Rosji, bo uznałem, że trzeba wspomnieć o cudzie natury jakim jest jezioro Bajkał i otaczające go tereny.

Będzie o wyspie Olchon – jak tam dojechałem, gdzie spałem i moje opinie na temat wyspy.
Będzie o pobycie w górach, które są zlokalizowane niedaleko Irkucka i o ostatnim mieście mieszczącym się po wschodniej stronie Bajkału – najdalej wysuniętym punkcie na wschód jeśli chodzi o pobyt w Rosji.
Później zabiorę Was do Mongolii i opowiem o moich przygodach w tym kraju, o naturze która zapiera dech w piersiach. Razem ze mną pojedziecie mongolskim pociągiem i przekroczycie granicę – nawiasem mówiąc tutaj też nie obędzie się bez przygód, bo jak można przekroczyć granicę w rozwalającym się Uazie rosyjskim?
Zapraszam do posłuchania Podcastu 🙂

Czego dowiecie się z podcastu?

W 13 odcinku podcastu opowiadam o:
-wyspie Olchon i jeziorze Bajkał;
-miejscowości Arszan położonej w malowniczym miejscu w górach;-Uład Ude;-Ułan Bator;-przekraczanie granicy i przejazd z Mongolii do Chin.

Notatki do podcastu:

Gana’s Guest House – guesthouse,w którym zatrzymałem się, podczas mojego pobytu w Ułan Bator (w momencie pisania postu niedostępny na booking.com).

Jeżeli podoba Ci się, to co robię – zostaw proszę swój komentarz w aplikacji „Podcast” na iPhone. Gdybyś miał jakieś pytania, zostaw komentarz na stronie lub napisz na kontakt@tripspiracje.pl

Posted in Podcast and tagged , , , , .