Kim jesteśmy?

Kim jest Szymon?

Jestem 28-latkiem, którego marzenia o podróżowaniu doprowadziły do odkrywania świata na skalę, o której nie śniłem wcześniej. Mieszkam w Warszawie. Odkąd usłyszałem słynne hasło wypowiedziane przez Steve'a Jobs'a "Stay hungry, stay foolish" staram się wprowadzać je w moje codzienne życie. Zaraz po maturze w wieku 19 lat wyjechałem na pół roku do USA wbrew wszystkim radom z zewnątrz i za pożyczone pieniądze. Ten wyjazd zmienił moje postrzeganie świata i życie. Od tej pory wszystko jest możliwe.

Skończyłem Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i od kilku lat zawodowo zajmowałem się eksportem różnych towarów, do różnych krajów 🙂  Będzie tutaj dużo o marzeniach, bo to one w połączeniu z siłą woli doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Mam za sobą kilka większych i mniejszych wyjazdów, o których chciałby Wam wspomnieć w Podcastach przeze mnie przygotowanych. Będą dotyczyły podróżowania, rozwoju osobistego i prowadzenia ciekawego życia. 

Kim jest Natalia?

Cześć! Mam na imię Natalia i mam 25 lat. W wolnej chwili jestem pasjonatką dobrego jedzenia i picia wina w gronie znajomych i ludzi otwartych na świat. Już jako dziecko uwielbiałam wyjazdy z mamą na wakacje- udało mi się zwiedzić prawie całą Polskę. Potem jako nastolatka często organizowałam wypady do różnych miast Europy ze znajomymi, a po maturze spędziłam pracujące wakacje w Londynie. Chęć odwiedzania nowych miejsc była z czasem coraz większa, a gdy poznałam Szymona na spotkaniu Couchsurferów wiedziałam, że nasza wspólna pasja przerodzi się w coś więcej.

Na stronie Tripspiracje.pl chcę dzielić się swoimi wrażeniami z miejsc, które odwiedziliśmy- tych dalszych i bliższych. Chcę zachęcać Was do szukania Waszego miejsca na wakacje czy podróż życia. Uważam, że w każdym miejscu czeka na nas coś wyjątkowego i czasem nie trzeba daleko szukać.